Іменні стипендії

сезон весна-літо 2017

Родіон Синчишин

Скрипка

Київ –Сінгапур, 18 років

Лауреат міжнародних конкурсів

Талановитий скрипаль, учасник всіх фестивалів «Таланти нації». З 2016 року відібраний для навчання в консерваторії  Сінгапуру (Yong Siew Toh Conservatory of Music), де зараз вивчає фах у відомої скрипальки зі світовим ім‘ям Чень Зоу. Численні нагороди та визнання на міжнародному рівні: Німеччина, Італія, Болгарія, Китай, Росія, підтверджуються яскравою та філігранною манерою виконання як барокової так і романтичної музики. 

Софія Плахцінська

Скрипка

Тернопіль, 12 років

Лауреат міжнародних конкурсів 

Розпочала навчання гри на скрипці у віці п’яти з половиною років в Тернопільській музичній школі №1 ім. В. Барвінського. У вересні 2016 року поступила у ЛССМШ ім. С.Крушельницької у клас викладача, відомого виконавця Лідії Футорської. Числені нагороди та дипломи на міжнародних конкурсах, - логічний та потужний старт музиканта такого рівня.

Денис Кашуба

Фортепіано

Харків, 24 роки

Лауреат міжнародних конкурсів

Денис вже зарекомендував себе як музикант високого рівня. В 2017 році він закінчує Харківський національний університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, в класі Народної артистки України, професора, кандидата мистецтвознавства Вєркіної Т. Б. В 2016 році став стипендіатом Ротарі-клубів (Харків, Україна) та стипендіатом Вагнерівського товариства (Байройт, Німеччина).

Святослав Борисов

Гобой

Львів, 11 років

Лауреат міжнародних конкурсів

Учень 6 класу Львівської середньої музичної спеціалізованої школи-інтернату  ім.С.Крушельницької. . Клас заслуженого діяча мистецтв України Левка Закопця. Виступав з оркестром як соліст, так і у складі дуету, виступає як соліст на концертах школи та духового відділу.

Степан Сивохіп

Гобой

Львів, 12 років

Лауреат міжнародних конкурсів

Учень 6 класу ЛССМШІ Львівської середньої музичної спеціалізованої школи-інтернату»  ім.С.Крушельницької. Клас заслуженого діяча мистецтв України Левка Закопця. Виступав з оркестром у складі дуету, виступає як соліст на концертах школи та духового відділу.